6.11.2017

30 gün çok hızlı aktı; blog okumaları ve Zafer Bozkaya’nın kitabı bana büyük destek oldu. Burdan giderken ne yapacağımı ve kendimi nasıl idare edeceğimi aşağı yukarı öğrenmiştim.

Gitmeden 1 hafta önce Karaköy’deki “Seyahat Sağlığı Merkezi”ne gittim, merkezdeki doktor “nereye gideceksin, kaç gün kalacaksın?” gibi sorular sordu ve aşı falan gerekli değil ama için rahat etsin vuralım dedi,  Teten...

6.11.2017

Bütün yol haritasını çizdikten ve Türkiye'de bu işi yapabilmek için 608 belgesi almanın zaruri olduğunu öğrendikten sonra hemen araştırmasını yapıp bir okula kayıt oldum. Şanslıydım ki bu işin ilmini gerçek anlamda yapmış, Zen Shiatsu üzerine ihtisaslaşmış Ayla Örsan hocamın öğrencisi oldum. Fizyoloji, anatomi ve Medikal beden terapi derslerini aldım. 

4,5 aylık beden terapi kursunu bitirip 31...

1.10.2017

Herşey tam 1 yıl önce doğum günümde, 41 yaşına girerken başladı. Yeni yaşımın heyacanı, 4 lü yaşlara geçmiş olmanın biraz da telaşı ile hayatımın sonraki 10 yılını planlamaya ve hayatımı değiştirmeye karar verdim. 

Hali hazırda her beyaz yakalı, her iletişimci, her ajans hayatından nasibini alan gibi ben de İstanbul'dan gitmeyi düşünmeye başlamıştım. 

Nereye giderimden önce...

Please reload

Son Paylaşımlar
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiketlere Göre Ara
Please reload

Paylaşın
  • Instagram - Grey Circle
  • Facebook - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
 
Bize Ulaşmak ve Bilgi Almak için: info@ayurvedabedenterapi.com
Randevu Almak için: rezervasyon@ayurvedabedenterapi.com
Copyright © 2017 Müge Murat